Komórki organizacyjne

Kierownik ośrodka:
Barbara Lis – pok. 101
tel.: 77 40 32 550, 46 96 517 wew. 32
tel. kom.: 667 808 026
e-mail: kierownik@dobrzwielki.pl

Dział finansowo-kadrowy:
Lucyna Rusek – główny księgowy – pok. 102
tel.: 77 40 32 550, 46 96 517 wew. 36
e-mail: ksiegowosc@dobrzwielki.pl

Ewelina Fox-Zimolong – księgowa-kadrowa – pok. 102
tel.: 77 40 32 550, 46 96 517 wew. 36
e-mail: ksiegowosc@dobrzwielki.pl

Świadczenia funduszu alimentacyjnego  stypendia, zasiłki szkolne:
Grażyna Koźlik – inspektor – pok. 104
tel.: 77 40 32 550, 46 96 517 wew. 42
e-mail: g.kozlik@dobrzwielki.pl

Dział Pomocy Środowiskowej – realizacja ustawy o pomocy społecznej:

Dorota Gryc – starszy pracownik socjalny – pok. 2
tel.: 77 40 32 550, 46 96 517 wew. 34
e-mail: d.gryc@dobrzwielki.pl
Obsługa Karty Dużej Rodziny

Katarzyna Gulczyńska – starszy pracownik socjalny – pok. 1
tel.: 77 40 32 550, 46 96 517 wew. 44
e-mail: k.gulczynska@dobrzwielki.pl
Obsługa osób bezrobotnych

Łukasz Papciak – starszy pracownik socjalny – pok. 2A
tel.: 77 40 32 550, 46 96 517 wew. 31
e-mail: l.papciak@dobrzwielki.pl
Przewodniczący Zespołu Interdyscyplinarnego (ZI)

Sekretariat – przyjmowanie wniosków, wydawanie zaświadczeń, dodatki mieszkaniowe i energetyczne:
Jolanta Sdzuj – inspektor – pok. 3
tel.: 77 40 32 550, 46 96 517 wew. 39
e-mail: j.sdzuj@dobrzwielki.pl

Dział Świadczeń Rodzinnych – realizacja ustawy o świadczeniach rodzinnych, świadczenia wychowawcze 500+, świadczenie szkolne 300+:
Katarzyna Blacha – zastępca kierownika – pok. 4
tel.: 77 40 32 550, 46 96 517 wew. 37
e-mail: k.blacha@dobrzwielki.pl

Maria Pawlak – inspektor – pok. 4
tel.: 77 40 32 550, 46 96 517 wew. 40
e-mail: m.pawlak@dobrzwielki.pl

IOD:
Stefan Paduch – IOD – pok. 5
tel.: 77 40 32 550, 46 96 517 wew. 43
e-mail: s.paduch@dobrzwielki.pl
Inspektor Ochrony Danych

Psycholog:
Danuta Miśków
siedziba przy ul. Reymonta 2
e-mail: psycholog@dobrzwielki.pl

Radca Prawny:
Urząd Gminy ul. Namysłowska 44