Komórki organizacyjne

Kierownik ośrodka:
mgr Lucyna Rusek – pok. 101
tel.: 77 40 32 550, 46 96 517 wew. 32
tel. kom.:
e-mail: kierownik@dobrzwielki.pl

Dział finansowo-kadrowy:
Ewelina Fox-Zimolong – Główna księgowa – pok. 102
tel.: 77 40 32 550, 46 96 517 wew. 36
e-mail: ksiegowosc@dobrzwielki.pl

Dział Pomocy Środowiskowej – realizacja ustawy o pomocy społecznej:

Dorota Gryc – starszy pracownik socjalny – pok. 2
tel.: 77 40 32 550, 46 96 517 wew. 34
e-mail: d.gryc@dobrzwielki.pl
Obsługa Karty Dużej Rodziny

Katarzyna Gulczyńska – starszy pracownik socjalny – pok. 1
tel.: 77 40 32 550, 46 96 517 wew. 44
e-mail: k.gulczynska@dobrzwielki.pl
Obsługa osób bezrobotnych, stypendia szkolne

Łukasz Papciak – starszy pracownik socjalny – pok. 2A
tel.: 77 40 32 550, 46 96 517 wew. 31
e-mail: l.papciak@dobrzwielki.pl
Przewodniczący Zespołu Interdyscyplinarnego (ZI)

Monika Mościcka – Starosta  – Asystent rodziny – pok. 2A
tel.: 667 808 053
e-mail: asystent.rodziny@dobrzwielki.pl

Sekretariat – przyjmowanie wniosków, wydawanie zaświadczeń, dodatki mieszkaniowe i energetyczne:
Jolanta Sdzuj – inspektor – pok. 3
tel.: 77 40 32 550, 46 96 517 wew. 39
e-mail: j.sdzuj@dobrzwielki.pl

Dział Świadczeń Rodzinnych – realizacja ustawy o świadczeniach rodzinnych, świadczenia wychowawcze 500+, świadczenie szkolne 300+, świadczenia z funduszu alimentacyjnego, ustawa „Za życiem”:

Katarzyna Blacha – inspektor  – pok. 4
tel.: 77 40 32 550, 46 96 517 wew. 37
e-mail: k.blacha@dobrzwielki.pl

Zuzanna Fila-Macioszek – referent – pok. 4
tel.: 77 40 32 550, 46 96 517 wew. 40
e-mail: z.fila-macioszek@dobrzwielki.pl

Grażyna Koźlik – Inspektor – pok. 5
tel.: 77 40 32 550, 46 96 517 wew. 43
e-mail: g.kozlik@dobrzwielki.pl

IOD:
Stefan Paduch Systems and Operations Support – IOD
e-mail: s.paduch@dobrzwielki.pl
Inspektor Ochrony Danych

Nieodpłatna pomoc prawna:
I piętro, pok. 103
poniedziałek 10:00 – 14:00
wtorek 8:00 – 12:00